نمونه سوالات استخدامی رایگان

نمونه سوالات استخدامی رایگان
استخدامی بانکها - دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی- دانلود رایگان سوالات استخدامی

اطلاعیه دریافت کارت آزمون جذب اختصاصی ویژه ایثارگران سال 96

         


1. تأکید می شود آزمون فقط مختص آن دسته از داوطلبان دانشگاهی است که صرفاً بر اساس برخورداری از شرایط ایثارگری در سامانه جذب اختصاصی 1396 ثبت نام نموده اند. لذا سایر داوطلبان دانشگاهی و کلیه داوطلبان حوزوی از شرکت در این آزمون معاف اند و به مصاحبه علمی دعوت خواهند شد.
2. آزمون در روز جمعه مورخ 97/2/14ساعت 8:30 صبح در شهر تهران برگزار می شود. نشانی دقیق محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه درج می گردد.
3. حضور داوطلبان نیم ساعت قبل از شروع آزمون ضروری است. درب حوزه امتحانی ساعت 8 صبح بسته خواهد شد.
4. کارت ورود به جلسه از روز شنبه مورخ 97/2/1از طریق مراجعه به سامانه جذب اختصاصی قضات در سایت معاونت منابع انسانی قوه قضائیه در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.
5. در صورت بروز مشکل در دریافت کارت ورود به جلسه، داوطلبان می توانند از تاریخ 97/2/1 لغایت 97/2/5 به باجه رفع نقص واقع در محل مرکز آموزش قوه قضائیه مراجعه نمایند. (نشانی: تهران، خیابان حافظ، روبروی دانشگاه امیرکبیر، معاونت منابع انسانی قوه قضائیه، طبقه هشتم، شماره تماس: 88199519)
6. صدور کارت ورود به جلسه به منزله تأیید نهایی سهمیه ایثارگری نیست. پذیرفته شدگان آزمون موظف اند تأییدیه ایثارگری خود را در مرحله مصاحبه علمی ارائه دهند، در غیر اینصورت قبولی ایشان کأن لم یکن تلقی می گردد.
7. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی در جلسه آزمون الزامی است.
8. سؤالات آزمون در یک دفترچه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و محدوده پاسخگویی در همان دفترچه تعیین می شود. نوشته های خارج از محدوده پاسخگویی تصحیح نخواهد شد.
9. آزمون شامل 60 سؤال تشریحی کوتاه پاسخ و مدت زمان پاسخگویی 180 دقیقه است. آزمون نمره منفی ندارد.
10. پاسخگویی به سؤالات فقط باید با خودکار آبی انجام شود.
11. آوردن قانون و هرگونه کتاب، جزوه، چرکنویس، کیف و وسایل اضافی به جلسه آزمون ممنوع است.
12. به همراه داشتن تلفن همراه، ساعت هوشمند، پیجر و سایر وسایل الکترونیکی در جلسه آزمون تخلف محسوب می شود و با متخلف مطابق مقررات برخورد خواهد شد.

اطلاعیه دریافت کارت آزمون جذب اختصاصی ویژه ایثارگران سال 96 ،