نمونه سوالات استخدامی رایگان

نمونه سوالات استخدامی رایگان
استخدامی بانکها - دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی- دانلود رایگان سوالات استخدامی

آغاز ثبت نام آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی + سولات استخدامی دستیاران ستادی

         


آخرین اطاعیه قرار گرفته بر روی وبسایت سازمان سنجش خبز از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی دستیاران ستادی از امروز مورخه 5 بهمن می دهد.
متن اطلاعیه به شرح ذیل می باشد:
پیرو اطلاعیه‌های مورخ 94/10/9 و 94/10/22، بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ كلیه‌ متقاضیان‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ استخدامی متمركز دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی كشور با نظارت معاونت توسعه و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در سال 1394 می‌رساند كه ثبت‌نام از ساعت 20 روز دوشنبه مورخ 94/11/5 آغاز و تا روز دوشنبه مورخ 94/11/12 ادامه خواهد داشت. دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون مذكور‌ حاوی شرایط و ضوابط این آزمون و همچنین كد و عنوان خوشه‌های شغلی از روز دوشنبه مورخ 94/11/5 در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان برای كسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرایط و ضوابط این آزمون می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی مذكور مراجعه و نسبت به مطالعه آن دفترچه راهنما اقدام نمایند.
 
اگر قصد شرکت در آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور را دارید روی لینک زیر کلیک کرده و جزوات و نمونه سوالات این آزمون را به همراه پاسخ دانلود نمایید.

 توجه:دروس و جزوه های قرار داده شده در این بخش بر اساس اطلاعیه منشتر شده در وبسایت سازمان سنجش مبنی بر دروس آزمون استخدامی اسفند94 می باشد.
 
همچنین اگر در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ثبت نام کرده اید با کلیک روی لینک زیر می توانید جزوات و نمونه سوالات این آزمون را به همراه دفترچه سوالات خرداد ماه این آزمون دانلود نمایید.


 

سوالات عمومی آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی  

ICDL فنّاوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه)

دانلود نمونه سوالات فناوری

دانلود نمونه سوالات فناوری

زبان و ادبیات فارسی

دانلود نمونه سوالات زبان و ادبیات

دانلود نمونه سوالات زبان و ادبیات

معارف اسلامی

دانلود نمونه سوالات معارف اسلامی

دانلود نمونه سوالات معارف اسلامی

زبان انگلیسی عمومی

دانلود نمونه سوالات زبان انگلیسی

دانلود نمونه سوالات زبان انگلیسی

هوش و توانمندی های عمومی

دانلود نمونه سوالات هوش

دانلود نمونه سوالات هوش

سوالات تخصصی آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی  

بر اساس اطلاعیه مندرج در وب سایت سازمان سنجش، برای این درس منابع دقیق اعلام نشده است و برای هر رشته تحصیلی بر اساس کتب رشته مربوطه خواهد بود، لذا برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون های استخدامی رشته شغلی خود از بخش آرشیو سوالات روی رشته شغلی یا رشته تحصیلی خود کلیک کنید و سوالات مورد نیاز خود را دانلود نمایید.

دفترچه سوالات آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی  

آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی برای  اولین بار است که برگزار خواهد شد، لذا دفترچه سوالات این آزمون وجود ندارد، ولی با توجه به شباهت این آزمون با آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی از لینک زیر می توانید دفترچه سوالات آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی خرداد ماه 94 را به همراه پاسخنامه دانلود نمایید:

دانلود دفترچه سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، خرداد 94، به همراه پاسخنامه


 

 
آغاز ثبت نام آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی + سولات استخدامی دستیاران ستادی ،
1394/11/25 12:50
با سلام و تشکر بابت سایت خوبتان